Posted by: ingerindubai | 9. august 2012

This is it- don’t get scared now!

Okei! Halsen er bedre, og jeg sov kjempegodt inatt. Nervene har roet seg litt, så magen har også stabilisert seg. På en måte. Tante rød bestemte seg nemlig for å komme på besøk (jeg bjuder på den!) så jeg har jo vondt i både mage og hode, meeen

For idag, rettere sagt ikveld, braker det løs! Kl 22.25 starter mitt heat (grunnen til at det starter så seint er pga ramadan) og mindre enn 30 minutt senere håper jeg å være klar. To av mine største konkurrenter er i heatet før meg, den tredje i mitt heat, og hun som jeg tror vinner hele greia er i tredje og siste heat. SPENNENDE!

 

Nå har jeg ladet med spaghetti (shit, jeg hadde glemt hvor godt det var!) og skal prøve å lukke øynene litt før vi drar avgårde. Gir lyd rundt midnatt om hvordan det har gått ;-)

I’m signing out!
Peace :-)

 

 

 


Svar

  1. Åh så spännande!! Lycka till alla 3 :) men killarna är imorgon, eller..? och Du kan man förresten se det online??

    • evig seint svar her da, men nei, tror ikke de hadde noen online streaming av det. Men, det var MANGE videokameraer der begge dagene, og nesten alle ble intervjuet, så jeg tror det var på en eller annen tv-kanal i ettertid iallefall. Har ikke greit å fått det med meg da..

  2. LYKKE TIL! :D

  3. Lykke til :)

  4. vi ønsker dere masse lykke til! :-) tenker på dere, og krysser alle fingrene!

    klem fra Ine Marie & Dadda

  5. Masse lykke til! Heiaheia!

  6. Lykke te Inger! You go girl!!:):)

  7. Lykke til!!!

  8. Lykke til sterka;) forresten super inspirerende blogg!! (Mari,venninna til Marie:))

  9. Oooh, spennende! Lykke til, frøken :)

  10. Tenker på deg og krysser ALT!!! Du er god!!
    You can do it!!!!
    Klem, Hilde!!

  11. Lykke til:)))

  12. Håper du gølver dem alle sammen!!

    Masse lykke til!! :D

  13. LYKKE TIL! Du er rå!

  14. Lykke til, frøken! Heier på deg! :)

  15. Håper du gruser alle!
    Lykke til:)

    • takk, det håpte jeg også! Men: NEXT TIME ;)

  16. Jeg er så spent nå, tror jeg dævver!!!! Håper du orker å si hvordan det gikk før du sovner ^^, (men skjønner at det har vært en tøff dag) <3


Legg igjen et svar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Log Out / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Log Out / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Log Out / Endre )

Kobler til %s

Kategorier

Følg med

Få nye innlegg levert til din innboks.

Bli med 61 andre følgere

%d bloggers like this: