Mettimagen.com

Nok en travel dag er snart over. Merker at bloggen tar litt skade av at det er mye å gjøre for tiden, så sorry for litt lite aktivitet og litt kjedelige innlegg..

Jeg føler nesten ikke at jeg får tid til noen ting jo. Idag fikk jeg til og med ikke tid til å spise. Det resulterte i at jeg var kjempesulten når det endelig ble middag, og i og med at taco stod på menyen føler jeg meg sånn akkurat nå:

meeeeeett

Heldigvis er dette et gammelt bilde, men det beskriver kveldsformen ganske bra. I tillegg synes jeg bildet er ganske kult, mest fordi jeg husker at jeg holdt på å le meg ihjel da det ble tatt. Tenk så morsomt man kan ha det med en onepiece og en pute- det skal ikke så mye til for å underholde meg, bare så det er sagt!

skulle ønske jeg kunne si at jeg hadde "polstret" rumpa også, men it's all me!
verdens beste mamma :)

Uansett, dagen idag har jeg brukt til møbelshopping og diverse annet som trengs til jobben. vanligvis er dette meg når det gjelder shopping:

men idag var det vanskelig å finne noe som både jeg og lommeboken til SHP var fornøyd med.. Så, nytt forsøk imorgen! Imorgen blir det også forhåpentligvis et forsøk på WOD 12.4 som består av blant annet: tatatataaaaaa: DOUBLE UNDERS!! Jeg fikk ønsket mitt oppfyllt! Hvor kult er ikke det?!

Stay tuned!

Later :-)

 

 

6 kommentarer om “Mettimagen.com

  1. Hei!

    Hvordan blir det med innkvartering hos dere i Dubai? Jeg skal kanskje ned med kjæresten skjønner du!! :)

    Og, hvordan er det med priser mtp. mat, drikke, klær osv??

    OG! Så såg jeg at det skal være i ramadan perioden, vet du om det vil påvirke oss «turister/studenter» i noe grad??

    I tillegg lurer jeg på om du heller ville anbefalt å ta kurset over helger og i løpet av 0,5 år i forhold til intensiv kurs? :)

    1. Jeg er ikke helt sikker på hvordan det blir med opphold og sånn, men vet at det iallefall skal være inkludert i prisen så noe skal nok fikses.
      Mat og drikke er mye billigere i norge. Eller det vil si, man kan jo finne restauranter i absolutt alle prisklasser her, men generelt sett er det billigere enn norge iallefall.

      Jeg tok jo intensivkurset selv, og det var jo mye info som skulle inn mellom ørene på kort tid, men jeg synes det var kjempebra. Fokus ble jo 100 % på utdannelsen, jeg kan tenke meg at det ikke blir helt det samme dersom man tar det over en lengre periode. Men da har man jo til gjengjeld lengre tid på å fordøye infoen imellom slagene..

  2. så koselie bilda av deg å bestå! <3 håbe alt e fint å glede meg masse te å komma ner !! :D hilsa Ian! :D

Legg igjen en kommentar