Meat fest!

Warning: vegetarians- look away!

Jeg nevnte jo her om dagen at jeg endelig fikk hentet den premien jeg vant når vi var på svensk «Kräftskiva» for en evighet siden. Da hadde de lotteri hvor man blant annet kunne vinne mobiltelefon, spabehandlinger, hotellopphold og kjøtt! Jeg husker jeg sa til Ian at det eneste verdt å vinne var kjøttet, og tror dere ikke at jeg satt med vinnerbilletten i hånden? Jeg ble jo dritglad! :-D

Dette var i oktober i fjor (eller sånn ca oktober iallefall) og utsagnet «vi må hente det der kjøttet» har nesten blitt en standardfrase siden da! Hvorfor vi ikke hentet det med en gang kan man jo lure på, jeg har ingen aning.. Alt jeg vet er at jeg er verdensmester i å utsette ting! Nå hadde det jo gått så lang tid at jeg var redd det var for sent, men neida! To store fine stykker biff fikk jeg med meg hjem- kjøttlykke :-)

to stoooore stykker med fint kjøtt! Her er bare halvparten av alle biffene vi fikk ut av kun det ene stykket! Vi snakker kilovis med prime angus beef :)
nam! det her kjøttet var så mørt at man knapt trengte å tygge det. Ian ble bekymret før vi skulle spise for at vi ikke hadde biffkniver, men å for å si det sånn, her trengtes ikke mer enn smørkniver ;)
Kirby godkjente også!

Forsatt masse kjøtt igjen, så det blir bra dager fremover!

Later!

4 kommentarer om “Meat fest!

  1. Mmmm det så godt ut! Inviterer du en fremtidig PT på en pt prat over en biff hvis jeg tar første fly ned eller? hehe

  2. Åååh, så heldig du er, haha!! :)

    Har bladd gjennom nesten hele bloggen din siden jeg fant den i går, og er rett og slett imponert over…ja, deg!
    Vet ikke om du har fått mange av disse spørsmålene, men kan du kanskje skrive et innlegg om hvordan man evnt begynner med crossfit hvis man er helt nybegynner? (øvelser++)

    1. Godt det ikke bare er jeg som kan glede meg over litt kjøtt ;-)

      Jeg har fått spørsmål om crossfit for nybegynnere før ja, men aldri fått fingen ut å gjort ett innlegg ut av det. Akkuratt nå har det nok mye å gjøre med at jeg trener mer tung styrketrening enn de typiske crossfit-øktene. Men jeg kan jo se hva jeg får til.. Imens kan du jo lese her om de grunnleggende bevegelsene i crossfit!

Legg igjen en kommentar