Idag fikk jeg for første gang besøk av en treningslysten bloggleser på SHP. Søte Hanne fløy inn sent igår kveld og var allerede klar for trenings klokken 10 imorges- bare det er ganske imponerende spør du meg ;-)
Vi gikk raskt igjenn0m to helkroppsprogram, og Hanne tok alle øvelser på strak arm. Nydelig, kontrollert utførelse på hver eneste bevegelse, og da Hanne viste meg sin knebøy fikk jeg jo nesten tårer i øynene ;-) Det ble kanskje ikke den beste treningseffekten ut av økten hennes idag grunnet mye forklaring og snakking (det er tross alt grenser for hva man rekker på en time!), men jeg tror og håper iallefall at Hanne forlot SHP med litt ny inspirasjon til å trene.
Som jeg sa til Ian på forhånd var det jo litt rart å skulle møte noen som visste mye om meg uten at jeg engang visste hvordan hun så ut, men se på jenta da! Ingenting å være redd for her ;-)
Hjertelig velkommen tilbake, Hanne :-)
Dere andre (som forøvrig også er hjertelig velkomne til SHP), ønsker jeg en fiiiin dag! Halvveis til helg jo! :-O


Herlige Inger! Du utstråler så mye positiv energi!! Jeg skal til Dubai på fredag, og hadde vært supergøy å besøkt deg, og fått litt tips hvis du har tid! :) Du er utrolig inspirerende og et sunt og flott forbilde!
Karoline
Hei Karoline!
Vi kan absolutt booke en tid dersom du ønsker! Fredag og lørdag er bare mulig visse tider, men søndag er jeg ledig fra 11 og utover.
Gi lyd om du er intressert og god tur til varmen ;)
Søndag passer veldig bra! :) Si hvilken tid som passer best for deg, så skal det gå fint!
Hei igjen Karoline! Sjekk mail! Håper vi får til noe :)
Hei
Hvor ligger shp? Kan man trene drop in på egenhånd? Pris? :-)
Hei!
SHP ligger i JLT, i Swiss Tower. All trening skjer med PT, så man kan desverre ikke trene på egenhånd..
Det var så kjekt! Hadde dere bare vært lokalisert i Danmark/Norge, så man fikk mulighet til å gjøre oftere! Om man er i Dubai er det virkelig værdt turen forbi dere:)
:) takk søting :)