Mange bilder- lite tekst, akkurat passe utfordring en mandags morgen :-) (edit: det var iallefall morgen da jeg startet dette innlegget!)
Jeg tror bildene sier sitt, men dersom det skulle være noen tvil så har vi hatt nok en super bryllupshelg med gode venner.


































Fine bilda, fantastisk gjeng og tidenes helg! :)
Oh yeah, meeeeeget bra helg!
Herlige bilder :D
Forresten! Bladde bak i arkviet og fant din oppskrift på «cinamon walnut crackers», og lagde den nå nettopp! N-A-M :D takk for at du delte den, den gang da :D nydelig, må kjøpe mer valnøtter å lage en ny porsjon i morgen, hehe ;)
Åååh! Nå minnet du meg på de jo! NAM ja! Må nok handle inn litt valnøtter jeg også ;)
På det tunet har jeg vært mange ganger! Kjempe flott sted :) Bonusen min og fotballaget har hatt det som fast overnattingssted i forbindelse med Voss Cup ( fotball) i flere år! I tillegg er Voss 20 minutter unna barndomshjemmet mitt ;) Te lokka te bruraparet! :)
Så koselig! Ja kunne gjerne tenkt meg å dratt tilbake dit! Idyllisk :)