Å herrejesus det var én stk sliten jente på trening idag! Jeg hadde nok drøyd det litt for lenge med frokosten så det var liksom ikke noe futt i meg, men jeg kom meg jo gjennom på ett vis. Dessuten trente jeg sammen med en kunde så jeg kunne jo ikke akkurat sluntre unna.
Vi gjorde 5×5 i knebøy (hvorav 4 sett ble firere for min del), etterfulgt av 4 tunge sett med åttere i bulgarske splitt, før jeg ble slått ut av 3 sett med ti reps på hofteløft. Sistnevnte mener jeg å huske at jeg har kjørt på 115kg før, men idag måtte jeg senke til 90kg på siste sett. Stanga ville helt enkelt bare ikke opp!
Sitter i skrivende stund på en arabisk restaurant med Monica- hun spiser norsk mat (les: pizza), mens jeg har akkurat bestilt min andre tallerken med hummus og kjøtt ;-)
I’m signing out,
Snaiks!


Ååååååå hummus med kjøtt, lenge siden, fint du spiste litt for meg og babe:)
Hahaha, tror jeg spiste både for meg, deg Ian og Thomas :-D :-D
Miss ju!
90 kg er jo ikke så rent lite akkurat, så du får i hvertfall tommel opp fra meg!
Hahaha, nei det er jo egentlig ikke det, meeeeeen det er aldri gøy når man ikke klarer å løfte like mye som sist..
Men thææænks Hanne, du er en knupp :-*