Herr & Fru Arntzen

For en gøy helg! Jeg kan ikke huske sist jeg har ledd så mye, men det blir jo fort sånn når man samler en haug med bare fine folk på en øy rett over grensa til Sverige!

Vi har altså vært i bryllup til Kine og Espen på Koster i Sverige, og festlighetene startet allerede fredag (vel, for min del startet det hele strengt tatt med en stoooor godtepose kjøpt i Strømstad). Og igår gav Espen og Kine hverandre sitt ja. Med vielse i hagen og fantastisk musikk fra Alejandro Fuentes og supersøte Kine (ikke samme Kine som bruden altså) kunne det jo ikke bli annet enn magisk. Været viste seg desverre ikke fra sin beste side, men det sto virkelig ikke på stemningen for det om. Hele dagen var helt enkelt helt perfekt!

Slenger opp noen bilder, så kan dere selv bedømme, men status er: legendarisk helg!

IMG_1828

IMG_1829

IMG_1830

IMG_1832
IMG_1834

IMG_1836

IMG_1838

IMG_1845

IMG_1849

IMG_1853

IMG_1854

IMG_1855

IMG_0022

IMG_0024

IMG_0029

IMG_0032

IMG_0035

IMG_0042

 

IMG_0058

IMG_0060

IMG_1861

IMG_1863

IMG_1865

IMG_0064

IMG_0066

IMG_0068

IMG_0074

IMG_0081

IMG_1872

IMG_1873

IMG_1874

IMG_1876

IMG_1880

IMG_0092

Nå har vi ankommet Oslo igjen, og jeg vurderer å ta meg en liten joggings før turen går videre med tog (!) til Egersund.

…meeeeen det var ganske godt å ligge på sofaen og spise svensk snop også ;-)

Ha en fin søndag!
Snaiks :-)

11 kommentarer om “Herr & Fru Arntzen

  1. Åhhh, er det lille Kozi-hunden jeg ser på bildet? Du, har du noen tips til villa/leilighet som er ledig i romjulen? Vi er en gjeng som kommer til Dubai 27.des, og prisene på bosted er så høye i nyttårshelgen. Har sjekket homeaway.com, men tenkte det var greit å høre med en lokalkjent ;) Du så forøvrig helt smashing ut i kjolen :)

    1. Det er Kozi ja, fy søren så søt!

      Vi har pleid å bestille gjennom shortstaydubai.com, dubayshortstay.com, eller mystaygroup.com. Har du testet disse? Har desverre ikke noen konkrete tips..

  2. Hei, Inger!
    Er støtt og stadig innom bloggen din og det er noe jeg har lurt på over en lang tid nå. Hvor kommer Ian fra og hvilket språk snakker han? Om han snakker et annet språk enn norsk, kan han norsk isåfall?

  3. Syns jeg så Christian Egner i bakgrunnen på et av bildene :) Ha ha ! Er ute å sniker litt sent oppe…. Kjempe fin side du har laget og flotte bilder. Nice ;)

  4. Tilbaketråkk: RÅ | Inger in Dubai

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s