Vi reiser tradisjon tro hjem til Norge i mai, men denne gang har vi rett og slett lyst til å holde litt foredrag og trenings mens vi er hjemme.
Foredraget tar Ian seg av. Han kommer til å fortelle om de viktigste trenings- kostholds- og livstilsfaktorene for ulike treningsmål. Altså hvordan trene, spise og leve (hehe), for å bli sterk og veltrent.
Treningen får jeg styre, og da blir det felles oppvarming, etterfulgt av en stasjonsbasert økt som gir rom for tilpasning av nivå. Det vil si at så lenge du ikke er totalt nybegynner til trening, men har lyst på en gøy og utfordrende økt med andre likesinnede, så er dette noe for deg :-)
Det blir intet mindre enn en liten Tour de Norway på oss, for vi har bestemt oss for å besøke følgende byer:
- Mandag 6. mai
Oslo– Comfort Hotel Børsparken. Kl 18.00-20.30 UTSOLGT! - Tirsdag 7. mai
Oslo– Comfort Hotel Børsparken. Kl 18.00-20.30 UTSOLGT! - Onsdag 8. mai
Fredrikstad– Family Sports Club. Kl 18.00-20.30 - Mandag 13. mai
Stavanger– Crossfit Centrum Forus. Kl 18.00-20.30 UTSOLGT! - Onsdag 15. mai
Egersund– Puls Egersund. Kl 18.00-20.30 UTSOLGT! - Mandag 20. mai
Bergen– SiB City. Kl 18.00-20.30 UTSOLGT! - Tirsdag 21. mai
Kristiansand– Vipers Akademiet. Kl 18.00-20.30 UTSOLGT! - Torsdag 23. mai
Trondheim– 3T Ilsvika. Kl 18.00-20.30 UTSOLGT! - Fredag 24. mai
Tromsø– Crossfit Tromsø. Kl 18.00-20.30 EKSTRA PLASSER TILGJENGELIG!
Pris: 500nok
Har du lyst til å være med? I så fall er neste steg følgende:
- Velg «kjøp og betal» på Vipps og søk på vippsnummer 544046
- Trykk deg inn på «Trening & Foredrag» og velg din by og dato
- Betal 500nok
- Send mail til inger@shpdubai.com merket «Trening & Foredrag» med navn og dato for eventet du har valgt. Dette er for at vi skal kunne ha mulighet til å kontakte deg via mail.
Ses vi i Norge eller???
Håper det :-D
Hvor mange er det plass til i Oslo? Vil melde meg på, men må sjekke opp med mannen før jeg gjør det!!!
Vil klokkeslett i Tromsø bli tidlig eller sent på dagen? Jeg håper tidlig eller midt på dagen😁
Kom til Karmøy!!💪🏼😄
Utsolgt i Trondheim jo! Jeg har kjempe lyst til å komme, men fikk ikke kjøpt billett. Kommer dere igjen?
Ja det håper jeg vi kan! Skikkelig synd at vi ikke kan ta i mot alle som vil, men lokalet setter jo sine begrensninger.