Iallefall ikke langt ifra. Jeg og Ian gjorde nemlig ett nytt forsøk på denne økten idag, og jeg har aldri vært så nærme å kaste opp under en økt før.
Vi gjorde:
10 (!!!) runder (hvorfor 10 Thomas, why- whyyyy?!) av:
10 thrustere @ 35/50 kg
10 kipping pullups
10 + 10 utfall @ 35/50 kg
10 ring push up
10 GHD situps
Man kan jo lure på hva i all verden som fikk meg til å gjøre denne økten for andre gang på en uke, men strevet var iallefall ikke forgjeves. Jeg forbedret tiden min fra 47.05 min til 39.19 min idag :-)
Denne posisjonen holdt vi forresten i ca 18 minutter etter at vi var ferdige, og jeg har kun klart å spise 3 (!) biter sjokolade ikveld! DA er jeg sliten ass!
Ha en fin lørdagskveld partpeople :-)
Snaiks


Sprek dame, får man si :) Hadde vært gøy å vært med på!
Try it out! :-D Det er ikke slitsomt i det hele tatt! «haha»
haha, sammenlignes bare med døden :)
kjenner ikke alle øvelsene, så den dagen jeg får meg til å søke de opp, blir det kanskje noe av :)
Eller kommer det noe filmklipp av monsterøkta snart? :)
Hmm, har økten på film faktisk, så jeg kan nok fikse det! ;-)
Gærninger :D
og forresten; laget pesto- kylling- pizzaen din i dag til de her hjemme, stor suksess! Kjempe god ble den! :D gøy med litt variasjon på pizzatoppingen :)
Så gøy at den ble bra mottatt!!! Jeg synes også det er gøy med en pizza som ikke er tomatpure-basert ;-)
Go Inger, go Inger:))))) Sprekt ass!!! Fra 10 thrusters øve t 10 pullups, eg seie berre OFF……pluss 10 rondar, dobbel OFF…..flinke folk:)
Ja fyfan Merethe! This one sucked!
..men syns du bør prøve ;)
Du er så bra inspo! Prøvde meg på en litt modifisert utgave av denne i dag tidlig, steike for en forferdelig/bra økt..!! Thanks! Ha en strålende søndag!:):):)
Kult at du testet! «join the fun» liksom, hahaha :-D
Shit, tommel opp til forbedring på 8 min! Blir jo utslitt av å lese hvilken øvelser dere har gjort.
Yeah!
Det er bare å gi det ett forsøk søta ;)
Inspiration!!!
:-D